Wybrany wątek opinii
Miasto powinno jak najszybciej się zająć budowa ulicy wschodniej do końca. A także, jej przedłużenie w drugą stronę, aż do wyjazdu na Warszawę.
Zrobić cała Grunwaldzka 2pasmową, wybudować drugi most na rzece.
I to jak najszybciej, to maks 5 lat, a nie czekać i planować!!
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
@Dsada - Jak taki plan wymyśliłeś to jeszcze napisz skąd wziąć miliony na te inwestycje. Rząd zadłuża kraj żeby rozdawać emerytom.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@5 kolumna putina - Dostają miliony ze sprzedaży działek nowych osiedli, zakorkowujac tamten rejon miasta i nie wybudowali infrastruktury drogowej tylko non stop debaty na ten temat?
Dramat
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Dsada - A pieniądze na ten most to Ty dasz?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Dsada - A pieniądze to skąd? To są inwestycje na SETKI milionów złotych i nie jest ważne, która ekipa rządziła w sejmie, która rządzi i która rządzić będzie. Elbląg ma budżet taki jaki ma i nie przeskoczymy tego.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3