Wybrany wątek opinii

Miasto powinno jak najszybciej się zająć budowa ulicy wschodniej do końca. A także, jej przedłużenie w drugą stronę, aż do wyjazdu na Warszawę. Zrobić cała Grunwaldzka 2pasmową, wybudować drugi most na rzece. I to jak najszybciej, to maks 5 lat, a nie czekać i planować!!
Dsada (2025.09.16)
@Dsada - Jak taki plan wymyśliłeś to jeszcze napisz skąd wziąć miliony na te inwestycje. Rząd zadłuża kraj żeby rozdawać emerytom.
5 kolumna putina (2025.09.16)
@5 kolumna putina - Dostają miliony ze sprzedaży działek nowych osiedli, zakorkowujac tamten rejon miasta i nie wybudowali infrastruktury drogowej tylko non stop debaty na ten temat? Dramat
Dsada (2025.09.16)
@Dsada - A pieniądze na ten most to Ty dasz?
(2025.09.16)
@Dsada - A pieniądze to skąd? To są inwestycje na SETKI milionów złotych i nie jest ważne, która ekipa rządziła w sejmie, która rządzi i która rządzić będzie. Elbląg ma budżet taki jaki ma i nie przeskoczymy tego.
Ploterek (2025.09.16)
Powrót do komentarzy