UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak się wam podoba nowa organizacją ruchu na rondzie koło mostu Unii??? Co trzeci tubylec nie patrzy na znaki i jeździ po staremu, elblaskie kamikadze
A jak się wam podoba nowa organizacją ruchu na rondzie koło mostu Unii??? Co trzeci tubylec nie patrzy na znaki i jeździ po staremu, elblaskie kamikadze