UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak się wam podoba nowa organizacją ruchu na rondzie koło mostu Unii??? Co trzeci tubylec nie patrzy na znaki i jeździ po staremu, elblaskie kamikadze


Anuluj