UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Może aktualny stan Szucha jest do niczego, ale ciekawe czy mieszkańcy pomyśleli, że jak zrobią tam nowy asfalt, to pół miasta będzie tamtędy skracać sobie drogę i omijać zakorkowaną Królewiecką w okolicy szpitala. A ulica im biegnie pod samymi oknami domków jednorodzinnych...
jeszcze_pożałują