UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Obietnica pis - To że pis nie wybudował fabryki Izery to przecież wina Tuska. Każdy porządny pisman to wie. To że nie ma elektrowni w Ostrołęce to też wina Tuska. I oczywiście pisflacja to też wina Tuska.

Fachowcy z pis

Anuluj