UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Obietnica pis - To że pis nie wybudował fabryki Izery to przecież wina Tuska. Każdy porządny pisman to wie. To że nie ma elektrowni w Ostrołęce to też wina Tuska. I oczywiście pisflacja to też wina Tuska.
Fachowcy z pis