UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Obietnica pis - To że pis nie wybudował fabryki Izery to przecież wina Tuska. Każdy porządny pisman to wie. To że nie ma elektrowni w Ostrołęce to też wina Tuska. I oczywiście pisflacja to też wina Tuska.

Fachowcy z pis