UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest dużo ulic w Elblągu do remontu, ale tych co sprawują władzę w Elblągu najwyraźniej ich to nie interesuje więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce
Jest dużo ulic w Elblągu do remontu, ale tych co sprawują władzę w Elblągu najwyraźniej ich to nie interesuje więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce