UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest dużo ulic w Elblągu do remontu, ale tych co sprawują władzę w Elblągu najwyraźniej ich to nie interesuje więc ludzie biorą sprawy w swoje ręce


Anuluj