UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może aktualny stan Szucha jest do niczego, ale ciekawe czy mieszkańcy pomyśleli, że jak zrobią tam nowy asfalt, to pół miasta będzie tamtędy skracać sobie drogę i omijać zakorkowaną Królewiecką w okolicy szpitala. A ulica im biegnie pod samymi oknami domków jednorodzinnych...
jeszcze_pożałują