UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez ostatnie 2 lata w Elblągu więcej remontów niż przez 8 lat kaczystów. Szkoda że za 2 lata znowu pismani wrócą do władzy i znowu będzie zastój, marazm i jedynie kościoły będą remontować

Wystarczy nie kraść

Anuluj