UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zostawić samochody w domu i korzystać tylko z komunikacji miejskiej albo swoich nóg ! Potraficie żyć bez auta, komórki i e- papierosa ? Nie !!! bo jesteście już uzależnione roboty nie ludzie, bez serca i bez rozumu....


Anuluj