26
16.09.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co z ul. Gdyńską? Ani chodnika ani ulicy
(2025.09.16)
Niebezpieczeństwo dla rodzin z dziećmi - auta pędzą Szucha, Gdyńska żadnego chodnika przejścia dla pieszych nic!!!!!
Dzonsons (2025.09.16)
Przecież pieniądze rządu do samorządu miały płynąć szerokim strumieniem... i gdzie łone som w Zakopanem ? Już tyle czasu minęło PO wyborach a pieniędzy zero dosłownie 0.
(2025.09.16)

info

1  
  2
Mają przynajmniej spokój a na skrzyżowanie Piłsudskiego z Legionów czekając na zielone światło z Królewiecką wjazd jest zabroniony jeżeli nie ma możliwości opuszczenia tego skrzyżowania przypominam wszystkim otumanionym.
Malwinka. (2025.09.16)

info

1  
  0
Zrobią im ulicę to będa mieli dopiero KONGO pod domami, wszyscy będą tamtędy wtedy omijać korki i światła, zrobią sobie syf na własne życzenie
M&B (2025.09.19)

info

0  
  0
Wymaga dokładnie kto ma takie drogi wstyd. W tym kraju o w tej dziurze mieszkać PRL
Scd (2025.09.22)

info

0  
  0