A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co z ul. Gdyńską? Ani chodnika ani ulicy
Niebezpieczeństwo dla rodzin z dziećmi - auta pędzą Szucha, Gdyńska żadnego chodnika przejścia dla pieszych nic!!!!!
Przecież pieniądze rządu do samorządu miały płynąć szerokim strumieniem... i gdzie łone som w Zakopanem ? Już tyle czasu minęło PO wyborach a pieniędzy zero dosłownie 0.
Mają przynajmniej spokój a na skrzyżowanie Piłsudskiego z Legionów czekając na zielone światło z Królewiecką wjazd jest zabroniony jeżeli nie ma możliwości opuszczenia tego skrzyżowania przypominam wszystkim otumanionym.
Zrobią im ulicę to będa mieli dopiero KONGO pod domami, wszyscy będą tamtędy wtedy omijać korki i światła, zrobią sobie syf na własne życzenie
Wymaga dokładnie kto ma takie drogi wstyd.
W tym kraju o w tej dziurze mieszkać PRL