A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wykanczalnia nie szpital
@modi - j ch
A po kij ta Gelertowa się pchała do Sejmu. Nie dość, że nic nie zrobiła dla Elbląga, nic nie wywalczyła dla Elbląga to jeszcze zaniedbała szpital. Tak samo jak Wcisła nic nie zrobił dla Elbląga
Ja tam nie wiem ale podobno świnia zawsze pcha ryj do koryta
@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.
Rzeczony lekarz jest starszy i doświadczony. Dwukrotnie na niego trafiłam na dyżurze, ale bez jakichś śmiertelnych zagrożeń. Byłam też u niego w poradni w innym szpitalu, ale nie doświadczyłam złego traktowania. Nie byłam chętna na standardowo proponowaną operację, wyszłam z problemów metodami alternatywnymi i jestem wdzięczna, że nie przymuszano mnie do operacji. Przykro mi, że się naraził. On jest dobry, gdy pacjent potrafi się zdystansować od swego problemu, ale nie zawsze to jest możliwe i sytuację trzeba umiejętnie rozpoznać. Nie ukrywam, że lubię tego lekarza jako pacjentka.
Ja u dr Jana Ch.. na sor 3 razy błem i zawsze profesjonalnie. Aa pierwszym razem wezwał konsultację neurologa i mnie przyjęli na oddział, Za drugim razem uraz łąkotki i skieriował mnie do specjalisty z zewnątrz, Znaczy Porani ortoopedycznej. Za 3 razem, uzłąmanie kości piszczelopwej, rentgen, tomoigraf iu kobnsultacja z ortopedą. Fakt, że trochę długo to trwało. Ale spoko doktorowi Janowi wystawiam pozytywną opinię na 5 gwiazdek.
@Głębokie zaniepokojenie - Gelert aut
@Deng - To się ciesz, że nie zdarzyło Ci się zostać tym pojedynczym przypadkiem. Te pojedyncze przypadki to czyjś ojciec, matka, babcia, dziadek, brat, siostra, syn, córka, wnuk, kuzyn, przyjaciel, znajomy... Ci ludzie dla swoich bliski to najwyższa wartość a nie pojedyncze przypadki.
Najlepiej jak nagłośnić to podać nazwiska tych lekarzy do wiadomości publicznej niech ludzie wiedzą co to za konowaly. A po drugie to błędy lekarzy leżą na cmentarzu a błędy nauczycieli siedzą w sejmie. Reka rękę myje.