Wybrany wątek opinii
Tam jest niestety nie kompetentna ekipa. Łaskę robią że ktoś przyjdzie
Do moderacji
Odpowiedz
45
3
@Aaaa111 - Pacjent to twój wróg, należy go zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami :) Szpitale tylko dla lekarzy i pielęgniarek 🤣🤣
Do moderacji
Odpowiedz
22
1
@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
3