Wybrany wątek opinii

Tam jest niestety nie kompetentna ekipa. Łaskę robią że ktoś przyjdzie
Aaaa111 (2025.08.27)
@Aaaa111 - Pacjent to twój wróg, należy go zwalczać wszelkimi dostępnymi metodami :) Szpitale tylko dla lekarzy i pielęgniarek 🤣🤣
Emil_MA_nor (2025.08.27)
@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.
Medium (2025.08.27)
Powrót do komentarzy