UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.
Medium