UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.

Medium