Wybrany wątek opinii
Byłem kilkakrotnie pacjentem na tym SOR i mam pozytywne odczucia, co do przyjmujących mię lekarzy i pielęgniarek. Pojedyńcze przypadki nie dają całego obrazu funkcjonowania tego trudnego oddziału.
Do moderacji
Odpowiedz
7
23
@Deng - To się ciesz, że nie zdarzyło Ci się zostać tym pojedynczym przypadkiem. Te pojedyncze przypadki to czyjś ojciec, matka, babcia, dziadek, brat, siostra, syn, córka, wnuk, kuzyn, przyjaciel, znajomy... Ci ludzie dla swoich bliski to najwyższa wartość a nie pojedyncze przypadki.
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
@Deng - Jakie pojedyncze przypadki? Twoja wizyta moze była pojedynczym przypadkiem zakończonym na szczęście dla Ciebie- pozytywnie Ciesz sie, zevprzezyles, gdyz jest duza ilość pokrzywdzonych pacjentów przez pana Ch. , a także przypadki śmiertelne. A Pani dyr naczelna od dawna nad tym nie panuje. Albo sie jest dyrektorem albo posłem, ponadto zabiera miejsce innym młodszym, gdyz dawno powinna być na emeryturze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0