Wybrany wątek opinii

Elblążanie żądają natychmiastowej dymisji dyrektorki szpitala jak i rezydenta miasta!
Głębokie zaniepokojenie (2025.08.27)
@Głębokie zaniepokojenie - Elblążanie żądają dymisji Królowej Polski!
entuzjasta (2025.08.27)
@Głębokie zaniepokojenie - Co ma prezydent miasta do tego szpitala?! To jest szpital wojewódzki, a nie miejski, więc podlega pod samorząd województwa warmińsko-mazurskiego! Może najpierw podstawy wiedzy uzupełnij, a nie pie. lisz bzdury.
mieszczuch (2025.08.27)
@mieszczuch - Czy ktoś posiada dane statystyczne, ,wyników działalności, ,szpitali w Elblągu? Tego WSzZ i Szpitali pod, ,auspicjami, ,JPII. Co, ,dokonują i za jakie pieniądze? Puki co to obserwuje prymat i pierwszeństwo różnego rodzaju pijaczków, meneli, pobitych bandytów....
(2025.08.27)
@Głębokie zaniepokojenie - Kto jest rezydentem miasta? Witralij z Charkowa, bo od 3 lat rezyduje w Elblągu?
(2025.08.27)
@Głębokie zaniepokojenie - Gelert aut
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy