Wybrany wątek opinii
Elblążanie żądają natychmiastowej dymisji dyrektorki szpitala jak i rezydenta miasta!
Do moderacji
Odpowiedz
59
20
@Głębokie zaniepokojenie - Elblążanie żądają dymisji Królowej Polski!
Do moderacji
Odpowiedz
24
3
@Głębokie zaniepokojenie - Co ma prezydent miasta do tego szpitala?! To jest szpital wojewódzki, a nie miejski, więc podlega pod samorząd województwa warmińsko-mazurskiego! Może najpierw podstawy wiedzy uzupełnij, a nie pie. lisz bzdury.
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
@mieszczuch - Czy ktoś posiada dane statystyczne, ,wyników działalności, ,szpitali w Elblągu? Tego WSzZ i Szpitali pod, ,auspicjami, ,JPII.
Co, ,dokonują i za jakie pieniądze? Puki co to obserwuje prymat i pierwszeństwo różnego rodzaju pijaczków, meneli, pobitych bandytów....
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Głębokie zaniepokojenie - Kto jest rezydentem miasta? Witralij z Charkowa, bo od 3 lat rezyduje w Elblągu?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Głębokie zaniepokojenie - Gelert aut
Do moderacji
Odpowiedz
10
1