UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja u dr Jana Ch.. na sor 3 razy błem i zawsze profesjonalnie. Aa pierwszym razem wezwał konsultację neurologa i mnie przyjęli na oddział, Za drugim razem uraz łąkotki i skieriował mnie do specjalisty z zewnątrz, Znaczy Porani ortoopedycznej. Za 3 razem, uzłąmanie kości piszczelopwej, rentgen, tomoigraf iu kobnsultacja z ortopedą. Fakt, że trochę długo to trwało. Ale spoko doktorowi Janowi wystawiam pozytywną opinię na 5 gwiazdek.


Anuluj