Wybrany wątek opinii
A po kij ta Gelertowa się pchała do Sejmu. Nie dość, że nic nie zrobiła dla Elbląga, nic nie wywalczyła dla Elbląga to jeszcze zaniedbała szpital. Tak samo jak Wcisła nic nie zrobił dla Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
32
2
Ja tam nie wiem ale podobno świnia zawsze pcha ryj do koryta
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
A Krasulski co zrobił? Tyle kadencji i ani ani raz na mównicy sejmowej. Wstyd za takich posłów.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0