UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Aaaa111 - Tak, słyszałam o braku chirurgów jak i o braku ich doświadczenia. Starszym lekarzom ponoć nie płacono za prowadzenie lekarzy młodych, więc odeszli. Chirurg Jan Ch. tylko zdaje się dyżury w W. Sz. Z brał. Taki system i ponoć nie tylko w lecznictwie.
Medium