UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najlepiej jak nagłośnić to podać nazwiska tych lekarzy do wiadomości publicznej niech ludzie wiedzą co to za konowaly. A po drugie to błędy lekarzy leżą na cmentarzu a błędy nauczycieli siedzą w sejmie. Reka rękę myje.

Hit