102
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co się dzieje z naszym Elblągiem sor uśmierca ludzi elbląska milicja katuje ludzi na śmierć ostatnio Oliwier lat 19
(2025.08.27)
Jedyne wyjście dla Elbląga to utworzenie województwa elbląskiego ze stolicą w Elblągu
(2025.08.27)

info

15  
  1
Gelertowa zamiast zająć się szpitalem to woli w Sejmie siedzieć. Mandat w Sejmie ważniejszy od szpitala
(2025.08.27)

info

23  
  0
Wyluzuj z takimi pomysłami. Do mnie sie zgłaszali, ze za 30 tys. Mam sprawę wygrana w sądzie. Podziękowałem. Notabene pani sędzia na ogłoszeniu wyroku mówiła o mnie takie rzeczy o których bym nawet nie pomyślał, ze to ja i w aktach tego nie było. Gdyby nie to to bym sie z nią umowił bo super laska i po rozwodzie. Pozdrawiam Panią Sędzie mimo wyroku negatywnego -:)
Nigds (2025.08.27)
Każdy ma do czegoś złość ale nie chciałbym się zamienić miejscami i być pielęgniarką ! Miałem żonę pielęgniarkę, mam córke pielęgniarkę obie na zachodzie pracują ale wiem dokładnie jaka to ciężka i nie wdzięczna praca bo pacjent zawsze nie zadowolony, zawsze narzeka, myśli że jest na świeczniku i tylko on jest w całym szpitalu a kiedy dziewczyny padają że zmęczenia, jedząc kanapki w biegu, kiedy w końcu chwilę usiądą to usłyszeć można siedzą i kawkę piją. Nie mając szacunku u pacjenta nie dziwi brak empatii bo trudno o sztuczny uśmiech.
(2025.08.27)

info

7  
  9
Nie zdziwię się, jeżeli w przypadku tego Oliwierka interwencja policji miała z jego śmiercią najmniej wspólnego. Przecież ze wszystkich opisów wynika, że był agresywny, zakłócał spokój, a poza tym po co się wymykał w środku nocy? Raczej nie na ryby. Dajcie spokój. Tu nie Ameryka, nie będzie drugiego George Floyda.
(2025.08.27)
Podejrzewam, że całe sąsiedztwo tam odetchnęło z ulgą. Okoliczności oczywiście zbadać trzeba, ale żalu zero. Kolejny co "zawsze mówił dzień dobry".
(2025.08.27)
To jest wszystko do czasu bo jak jakiś pacjent nie wytrzyma tego psychicznie i zacznie demolować SOR albo dojdzie do tragedii... - to wtedy znowu będą zjeżdżać telewizje i pytać jak do tego doszło.
L T. (2025.08.27)

info

9  
  1
Przestańcie płacić ZUS odkładajcie/inwestujcie pieniądze na godną starość + prywatna opieka zdrowotna
(2025.08.27)

info

6  
  2
Kupujcie mieszkania z widokiem na przyszłość (cmentarz)
(2025.08.27)

info

4  
  2