UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej jak nagłośnić to podać nazwiska tych lekarzy do wiadomości publicznej niech ludzie wiedzą co to za konowaly. A po drugie to błędy lekarzy leżą na cmentarzu a błędy nauczycieli siedzą w sejmie. Reka rękę myje.

Hit

Anuluj