UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej jak nagłośnić to podać nazwiska tych lekarzy do wiadomości publicznej niech ludzie wiedzą co to za konowaly. A po drugie to błędy lekarzy leżą na cmentarzu a błędy nauczycieli siedzą w sejmie. Reka rękę myje.
Hit