UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczony lekarz jest starszy i doświadczony. Dwukrotnie na niego trafiłam na dyżurze, ale bez jakichś śmiertelnych zagrożeń. Byłam też u niego w poradni w innym szpitalu, ale nie doświadczyłam złego traktowania. Nie byłam chętna na standardowo proponowaną operację, wyszłam z problemów metodami alternatywnymi i jestem wdzięczna, że nie przymuszano mnie do operacji. Przykro mi, że się naraził. On jest dobry, gdy pacjent potrafi się zdystansować od swego problemu, ale nie zawsze to jest możliwe i sytuację trzeba umiejętnie rozpoznać. Nie ukrywam, że lubię tego lekarza jako pacjentka.
Medium