A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Arni - Nie, byli normalni. Jednak zostali
obsmiani przez elyty lokalne
@HURAGAN - Beczycie że władza wam mieszkań nie buduje że parkingów nie betonuje itd itp... no to macie, a podtopienia były są i będą. Majaczenie o czyszczeniu studzienek to kropla w morzu potrzeb. Powodzie to zjawisko cywilizacyjne które BĘDZIE inic tego nie zmieni bo ludzie zmienili krajobraz i wszelkie regulacje rzek tylko pogarszają sytuację
lata zaniedban i brak czyszczenia studzienek!!!! wladze miasta do dymisji!!!
"A gdzie sztab kryzysowy???" sztab to jakaś fikcja. Popierdółka. Dlaczego, jak się Kumiela podniosła wysoko, żaden radiwóż, żadneinne auto służb nie przejechało Jaszczurczego, Oboźną itd i przez megafon nie zbudziło ludzi i zeby przestawili np. auta?
Z kartonu to już było, ale 5 lat wstecz.
No to mamy pokłosie nierobstwa rządów PO PSL w mieście. Tyle lat wspominałem o potrzebie infrastruktury przeciwpowodziowej, tyle lat ostrzegałem przed wszędobylska betonoza w mieście i właśnie mamy tego skutki. Skąd więc zdziwienie?
A któż tam siedzi centrum zarządzania kryzysowego?Jeśli Missan nie zmienił ludzi w zarządzie to były emeryt wojskowy i inni ludzie z łapanki. Działać się nie chce[albo nie może z racji wieku], ale kaskę brać jak najbardziej. Ich mentalne doświadczenie z powodzią to wynieść kartofle z piwnicy albo dać saperki ludziom i niech sobie piasek znajdą... Co to będzie jak wojna...
@January@ - Taki zbiornik był na spacerowej. POwcy go doprowadzili do ruiny. Oby ponieśli za to odpowiedzialność.
POrtel wspiera lokalną władzę PO więc komentarze krytykujące suszyzeba mogą zostać niedopuszczone. Takie pseudowolne medium.
Pozdrawiam deweloperów i kupujących mieszkania w neonova i leżak tower