UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A któż tam siedzi centrum zarządzania kryzysowego?Jeśli Missan nie zmienił ludzi w zarządzie to były emeryt wojskowy i inni ludzie z łapanki. Działać się nie chce[albo nie może z racji wieku], ale kaskę brać jak najbardziej. Ich mentalne doświadczenie z powodzią to wynieść kartofle z piwnicy albo dać saperki ludziom i niech sobie piasek znajdą... Co to będzie jak wojna...
rycerz spod góry Chrobrego