Wybrany wątek opinii

Jaja jakieś, dokładnie - co roku to samo. Wiemy, że będą deszcze, ulewy. Dlaczego miasto nie zatrudni jakieś firmy lub osób z małymi wyrokami, alimenciarzy aby przez cały rok czyścili studzienki, kratki i poszerzyć rowy melioracyjne aby był odpływ. TOTALNIE NIEROZUMIEM TEJ SYTUACJI Władza woli robić sobie zdjęcia jak to jest wspaniale i rozdawać jakieś śmieszne ordery i dyplomy..
HURAGAN (2025.07.29)
@HURAGAN - Beczycie że władza wam mieszkań nie buduje że parkingów nie betonuje itd itp... no to macie, a podtopienia były są i będą. Majaczenie o czyszczeniu studzienek to kropla w morzu potrzeb. Powodzie to zjawisko cywilizacyjne które BĘDZIE inic tego nie zmieni bo ludzie zmienili krajobraz i wszelkie regulacje rzek tylko pogarszają sytuację
Hydrolog (2025.07.29)
@Hydrolog - przyklej się gościu bo chyba się odkleiłeś za bardzo
HURAGAN (2025.07.29)
@HURAGAN - Gdzie są teraz przeciwnicy, ekolodzy co zblokowali budowę zbiornika na kumieli zaraz przed miastem od steony Bażantarni???
(2025.07.29)
@HURAGAN - Urzednicy winni to robic nudza sie.
(2025.07.29)
Powrót do komentarzy