UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No to mamy pokłosie nierobstwa rządów PO PSL w mieście. Tyle lat wspominałem o potrzebie infrastruktury przeciwpowodziowej, tyle lat ostrzegałem przed wszędobylska betonoza w mieście i właśnie mamy tego skutki. Skąd więc zdziwienie?

wszoku