UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"A gdzie sztab kryzysowy???" sztab to jakaś fikcja. Popierdółka. Dlaczego, jak się Kumiela podniosła wysoko, żaden radiwóż, żadneinne auto służb nie przejechało Jaszczurczego, Oboźną itd i przez megafon nie zbudziło ludzi i zeby przestawili np. auta?