UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"A gdzie sztab kryzysowy???" sztab to jakaś fikcja. Popierdółka. Dlaczego, jak się Kumiela podniosła wysoko, żaden radiwóż, żadneinne auto służb nie przejechało Jaszczurczego, Oboźną itd i przez megafon nie zbudziło ludzi i zeby przestawili np. auta?


Anuluj