Wybrany wątek opinii
A gdzie sztab kryzysowy???
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
"A gdzie sztab kryzysowy???" sztab to jakaś fikcja. Popierdółka. Dlaczego, jak się Kumiela podniosła wysoko, żaden radiwóż, żadneinne auto służb nie przejechało Jaszczurczego, Oboźną itd i przez megafon nie zbudziło ludzi i zeby przestawili np. auta?
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
Nie pytaj. Najważniejsze, że imprezy są.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5