Wybrany wątek opinii

A gdzie sztab kryzysowy???
(2025.07.29)
"A gdzie sztab kryzysowy???" sztab to jakaś fikcja. Popierdółka. Dlaczego, jak się Kumiela podniosła wysoko, żaden radiwóż, żadneinne auto służb nie przejechało Jaszczurczego, Oboźną itd i przez megafon nie zbudziło ludzi i zeby przestawili np. auta?
(2025.07.29)
Nie pytaj. Najważniejsze, że imprezy są.
Piesek_leszek (2025.07.29)
Powrót do komentarzy