161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Klimat jest coraz bardziej niestabilny ! Doskonale widać to po trafności prognoz pogody. Zaś Elbląg "inwestuje" w PORT morski ! To wynik świadomej acz głupiej polityki marnotrawienia środków na bzdurę bez szans powodzenia i TOTALNEGO zaniedbywania faktu, że powódź może dotknąć region. To, co widzimy to efekt opadów. Teraz czekamy niecierpliwie na powódź morską, którą spowoduje północno-wschodni wiatr oraz dewastacja polegająca na betonowaniu rzeki Elbląg i jej radosnemu pogłębianiu. Wtedy GM pogratuluje panu dyrektorowi skutecznego lobbingu, a władzom miasta i państwa rozumka. Póki co gratulacje dla tych, którym udało się wstrzymać zbiornik retencyjny przy Sybiraków. Pewnie nie uratowałby Oboźnej, ale skutki mogłyby być zdecydowanie mniejsze. Można było zainwestować 2 000 000 000 zł na ochronę przeciwpowodziową Żuław, jednak władza sfilcowanego wodza wolała kopać kaczy rów ku uciesze gawiedzi i teraz Dłużyna i Węzina stoją pod wodą a wraz z nimi pola uprawne. GM pragnie przypomnieć, że Żuławy to 30% produkcji rolnej w Polsce. Głupota i zaniedbania to wyjątkowo konsekwentni mściciele zatem wszystko przed nami...
GłębokaMyśl (2025.07.29)
@Piesek_leszek - Elzam tower - autokorekta weszła
Piesek_leszek (2025.07.29)
Podziękujmy dyrektorowi zarządzania kryzysowego Swiniarskiemu. Kasy pobiera full i co? A prezydent to na kryzys nie gotowy jak cala PO. Zdjęcia robić z imprez i denne filmiki to owszem. Wstyd
(2025.07.29)

info

14  
  5
Nie pytaj. Najważniejsze, że imprezy są.
Piesek_leszek (2025.07.29)
@GłębokaMyśl - O, tym razem długo trzymali cię na oddziale. Testowali nowy lek? Wszyscy tęskniliśmy za twoimi..... hm.....
(2025.07.29)
Temat rzeka. Szkoda strzępić ryja.
Fer (2025.07.29)

info

4  
  0
napewno pisiory żądziły by lepiej, z ojcem tadeuszem by załątwiły żeby deszcz nie spadł, ajakby jednak spadł to ofensywa modlitewna przekierowała by tą wodę do niemców.
(2025.07.29)
a hetmanska tam dalej kolo policji to juz nie jest zalana ktos wie?
(2025.07.29)
"O, tym razem długo trzymali cię na oddziale. Testowali nowy lek? Wszyscy tęskniliśmy za twoimi..... hm" Tradycyjny jakże merytoryczny atak ad personam. Tradycyjnie admin nie jest zainteresowany... Problem w tym, że taki bełkot faktów nie zmienia.
GłębokaMyśl (2025.07.29)
Jak to ciebie interesuje, przejdź się lub przejedź a nie całe dnie przy komputerze.
(2025.07.29)