A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ostatnia powódź w tym miejscu kilka lat temu nic nie nauczyła wład. Gdzie zbiorniki retencyjne?
@Bhima - A co, ludzie mózgu nie mają? Przecież to juz nie pierwszy raz w tym miejscu jest taka sytuacja, jak są intensywne opady deszczu od kilku dni, to juz z zasady powinno się auto przeparkować z dala od Kumieli. Co innego z zakupem mieszkania w tym miejscu, to juz trzeba być wyjątkowym dzbanem, żeby to zrobić. Rozumiem dewelopera, oni kierują się zyskiem, a ziemia w tym miejscu na pewno była tania (gotowe mieszkania juz nie bardzo), natomiast tych którzy kupili mieszkania na terenach zalewowych, to naprawdę nie rozumiem. Ludzie, sprawdzajcie co, od kogo, a przede wszystkim gdzie kupujecie, to nie będzie płaczu, że dorobek życia poszedł się...
Natomiast elektorat pis dzielnie walczy ze skutkami podtopień i nie ma czasu na pisanie komentarzy. Zapewne gdyby rządziła w mieście ich ekipa nic takiego by się nie wydarzyło. Jacy wszyscy są naiwni wierząc politykom. Wielu z nich jest przy korycie 20-30 lat. Tylko partie zmieniają i ciągle coś obiecują, aby na nich głosować a potem jest jak jest. Im żyje się dobrze. Potem kolejne wybory, obietnice i znów są wybrani. W opcji rządzącej lub opozycji. Kasa podobna.
A gdzie ekipa zarządzająca??? Nie widać?
@MR_ - Jak gdzie? po protestach ekologów trzeba było projektować na nowo. Przecież ten zbiornik już byłby na ukończeniu gdyby nie protesty.
"A gdzie ekipa zarządzająca??? Nie widać? - jak to gdzie, uśmiechy przed lustrem trenują.
A gdzie sztab kryzysowy???
No jasne, bawmy się i organizujmy kolejna święta "czegośtam", zamiast zająć się problemami tego miasta!
@marniak - Może dlatego, ze nikt ich nie poinformował, nie było mowy o możliwości przelania, tylko że sytuacja jest pod kontrolą. Wystarczyło powiedzieć, że ISTNIEJE możliwość przelania.