Wybrany wątek opinii
To kiedy ta budowa zbiorników wkoncu?
Do moderacji
Odpowiedz
63
8
@January@ - Taki zbiornik był na spacerowej. POwcy go doprowadzili do ruiny. Oby ponieśli za to odpowiedzialność.
Do moderacji
Odpowiedz
12
6
Do moderacji
Odpowiedz
3
8
@wszoku - @January - po co ta złość, nienawiść? Mniej TV Republika, powinno się poprawić. Temat przez Ciebie poruszany, lokalizacja zbiornika, jest jak najbardziej trafny. Roboty ziemne w 80% wykonane, pojemność znakomita, wystarczy wykonać kanał i układ zastawek kierujący wodę do pozostałości basenu. Odpływ sądzę też wciąż sprawny. Tylko chyba za tanio to wyjdzie, bo żadna z ekip rządzących miastem nie chce tego widzieć.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@January@ - Wkoncu.... będzie jak na początku! Czyli czekaj Tatka Latka...
Do moderacji
Odpowiedz
1
0