Wybrany wątek opinii

To kiedy ta budowa zbiorników wkoncu?
January@ (2025.07.29)
@January@ - Taki zbiornik był na spacerowej. POwcy go doprowadzili do ruiny. Oby ponieśli za to odpowiedzialność.
wszoku (2025.07.29)
@January@ - Włącz sobie pisowską minister która obiecywała mieszkańcom że pis nie pozwoli zbudować zbiorników. Jedna sprawa w której nie kłamali
Uśmiechnięte pisiory (2025.07.29)
@wszoku - @January - po co ta złość, nienawiść? Mniej TV Republika, powinno się poprawić. Temat przez Ciebie poruszany, lokalizacja zbiornika, jest jak najbardziej trafny. Roboty ziemne w 80% wykonane, pojemność znakomita, wystarczy wykonać kanał i układ zastawek kierujący wodę do pozostałości basenu. Odpływ sądzę też wciąż sprawny. Tylko chyba za tanio to wyjdzie, bo żadna z ekip rządzących miastem nie chce tego widzieć.
Cyklista (2025.07.29)
@January@ - Wkoncu.... będzie jak na początku! Czyli czekaj Tatka Latka...
J2333 (2025.07.30)
Powrót do komentarzy