UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A któż tam siedzi centrum zarządzania kryzysowego?Jeśli Missan nie zmienił ludzi w zarządzie to były emeryt wojskowy i inni ludzie z łapanki. Działać się nie chce[albo nie może z racji wieku], ale kaskę brać jak najbardziej. Ich mentalne doświadczenie z powodzią to wynieść kartofle z piwnicy albo dać saperki ludziom i niech sobie piasek znajdą... Co to będzie jak wojna...
rycerz spod góry Chrobrego