Wybrany wątek opinii
póki co, wszystkie komentarze są trafne i adekwatne do sytuacji - nie wiem dlaczego ktoś ocenia łapką w dół te komentarze haha
Gratuluje rozumu
Do moderacji
Odpowiedz
42
17
@meziiiii - Bo to zabetonowany lelektorat poko.
Do moderacji
Odpowiedz
26
9
Natomiast elektorat pis dzielnie walczy ze skutkami podtopień i nie ma czasu na pisanie komentarzy. Zapewne gdyby rządziła w mieście ich ekipa nic takiego by się nie wydarzyło. Jacy wszyscy są naiwni wierząc politykom. Wielu z nich jest przy korycie 20-30 lat. Tylko partie zmieniają i ciągle coś obiecują, aby na nich głosować a potem jest jak jest. Im żyje się dobrze. Potem kolejne wybory, obietnice i znów są wybrani. W opcji rządzącej lub opozycji. Kasa podobna.
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
@meziiiii - Bo te komentarze to sami specjaliści od zabezpieczeń przeciw powodzi owych piszą. Wylewa rzeka a debile piszą o studzienkach, to na pewno wina tuska że tyle deszczu spadło
Do moderacji
Odpowiedz
3
3