Wybrany wątek opinii

Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.
(2025.07.29)
napewno pisiory żądziły by lepiej, z ojcem tadeuszem by załątwiły żeby deszcz nie spadł, ajakby jednak spadł to ofensywa modlitewna przekierowała by tą wodę do niemców.
(2025.07.29)
To że nie kosza to akurat się chwali. Pomyśl człowieku i się dokształć. !!! Czemu się nie kosi trawników
(2025.07.29)
OOOOO i się spociłeś.
(2025.07.29)
Nigdzie trawnikow sie nie kosi, vzielsko po chlania wode I jest domem dla owadow. Osz madrzy
(2025.07.29)
a twoje won to z niemieckiego czy z ruskiego?
(2025.07.30)
Powrót do komentarzy