Wybrany wątek opinii
Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.
Do moderacji
Odpowiedz
18
8
napewno pisiory żądziły by lepiej, z ojcem tadeuszem by załątwiły żeby deszcz nie spadł, ajakby jednak spadł to ofensywa modlitewna przekierowała by tą wodę do niemców.
Do moderacji
Odpowiedz
9
12
To że nie kosza to akurat się chwali. Pomyśl człowieku i się dokształć. !!! Czemu się nie kosi trawników
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
OOOOO i się spociłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Nigdzie trawnikow sie nie kosi, vzielsko po chlania wode I jest domem dla owadow. Osz madrzy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
a twoje won to z niemieckiego czy z ruskiego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0