UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
póki co, wszystkie komentarze są trafne i adekwatne do sytuacji - nie wiem dlaczego ktoś ocenia łapką w dół te komentarze haha Gratuluje rozumu
meziiiii
póki co, wszystkie komentarze są trafne i adekwatne do sytuacji - nie wiem dlaczego ktoś ocenia łapką w dół te komentarze haha Gratuluje rozumu
meziiiii