UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

póki co, wszystkie komentarze są trafne i adekwatne do sytuacji - nie wiem dlaczego ktoś ocenia łapką w dół te komentarze haha Gratuluje rozumu

meziiiii

Anuluj