UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elzam budują budynek Elzam Tower na Obwoźnej powinien walczyć o poszerzenie kanału Kumieli wzdłuż ich działki od strony ulicy Fabrycznej. Teraz nie dość że mieszkania nie idą to jeszcze garażowiec zalewa będzie. Od lat wąski zaromośnięty rów od przepustu na Grunwaldzkiej spiętrza odcinki wczesniejsze i nikt nic z tym nie robi tylko czasem brzegi kosi z trawy.
ElzamSamWinien