UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią. Można im trąbić miesiącami a to jak grochem w beton. Uśmiechają się na fotkach i wszystko okeeej. O odmuleniu Kumieli i oczyszczaniu burzówek.... ale po co ja się produkuję, to obraz obecnych rządów. Caly czas pokazują że się do tego nie nadają.