UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.
Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.