UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.


Anuluj