UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I teraz wszyscy poszkodowani powinni złożyć pozew zbiorowy przeciw miastu, bo jak kilka miesięcy temu sygnalizowałem że mamy suszę i to dobry moment na oczyszczenie koryta Kumieli, wzmocnienie i naprawienie brzegów, stworzenie nowych zabezpieczeń w newralgicznych miejscach to nie chcieli słuchać. To teraz każdy kto ma jakiś związek z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym w mieście powinien wyłożyć kasę z własnej kieszeni plus miasto powinno z ubezpieczalni i własnego budżetu odkupić mienie mieszkańcom.
#zainteresowany#