UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To że nie czyszczą itd to nic ALE wczoraj słyszałem jak dyrektor zarządzania kryzysowego mówił że wszystko pod kontrolą. Haha. No widać. Przecież wiadomo jaka sytuacja jest w tych częściach miasta. Może trzeba było w nocy poustawiać worki z piaskiem, strażackie zapory. Najwyżej by się nie przydały i nastepnej nocy by sprzątnęli a tak... Znów wylało