A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak, kilka osób a nawet jedna może zgłosić projekt i zbierać podpisy, promować projekt i zdobyć dużą liczbę głosów w BO pozwalającą na wygranie. Nie musi rejestrować potem firmy czy stowarzyszenia może zrobić to przed lub jeszcze kilka dobrych lat wcześniej. I może stanąć do przetargu. Jak się nikt nie zgłosi to może być jedynym podmiotem który stanął do przetargu. No i oczywiście wszytyyystko Wam za darmo robia, wszystko, wszyściutko, bo przecież w Elblągu wszyscy powinni za darmo pracować żeby nikt złego w Porteliku nie napisał bo będzie chryja ze ktoś pracuje tutaj za pieniądze. Wszystko powinno być darmowe. Żebyście mogli oszczędzać na piwo grilla nowe dresy itp.
Można. Nikt ci nie broni. Jeżeli masz firmę która potrafi to wykonać to dlaczego nie ? Ale uważaj. Jak chcesz być dobrze postrzegany w lokalnych mediach Portelikach itp to najlepiej jakbyś za darmo wszystko wykonał.
Daj spokój. Przecież to typowi ujadacze. Nie ważne jaki temat, ważne, żeby się do UM przyczepić. I gwoli wyjaśnienia, osoba, do której też się tak mocno próbują przyczepić, odkąd pracuje w UM, nie jest już prezesem stowarzyszenia, właśnie z uwagi na ten konflikt interesów.
To że założyciel stowarzysznie nie jest już jego prezesem to było oczywista oczywistość! Bo kazdy by zauwazył powiazania prawne! On zrzekł się prezesury ale oddłałto w ręcek ludzi z którymi to zakładał, prezesikiem zostął jego kolega, skarbnikiem chyba jest jego nowa dziewczyna (o ile nie zmieniał jej jak kolejnej pracy czy żony), kolesie są w stowarzyszeniu więc on nie musi byc i tak zrobią wszystko to co ona im powie albo skonsultuje. Nie wierze, że on w ogóle nie działa z Co jest z wolnej stopy? Udaje łupca i 100 metrów dalej do nich krzyczy? Nie wiem nie widziałem nie chodze na te hucpę a Ty znajomku szyderco kapitanie wiadomo ze jesteś od nich z Co jest albo z nimi sympatyzujesz bo bronisz ich jak niepodległosći a jestes żałosny. Jeśluj UM robi coś źle to zawsze nalezy to wytknąc!
Jak to miasto ma się rozwijać, tętnić życiem, ściągać turystów, być znośnym kiedy wszelkie próby zrobienia "czegoś", wydarzenia, fajnej inicjatywy, ciekawej mikro inwestycji, spotyka się z taką goryczą. Szacun, że tym ludziom, od kilku dobrych lat, mimo wszystko chce się coś robić. Założę się też, że większość tych kwaśnych komentarzy piszą osoby, które na co dzień, na ulicy szeroko uśmiechają się do tych, których tu hejtują. He he, nieźle smutne żyćko macie.
A moim zdaniem urzednicy w Egu nie czują bluesa i to od lat. Taki jazzblag na przyklad to jak goracy kartofel odrzucili w stronę GEl i parę lat to funkcjonowało aż galerii się odechciało i festiwal po cichu zszedł. Tu jest myślenie gminne, urządzić dożynki w postaci dni miasta albo wziąć na pokład aktywistę który odfajkuje za cała resztę festiwal który już wcześniej robił i mamy zaptaszkowe że coś tam się odbyło. Taki prezydent Suwałk, facet w wieku zaawansowanym A rozumie co festiwal może zrobić dla miasta, angażuje się od lat i to przynosi efekty. zainteresowanych odsyłam na strony SBF
Bronię i będę bronił każdego, któremu chce się w tym mieście robić coś dla innych. Z zamiłowania i pasji, a jeżeli przy okazji coś na tym zarobi, albo chociaż nie będzie musiał dokładać ze swoich, to nie mam z tym żadnego problemu. Sam osobiście poświęcałem swój czas i środki w zupełnie innych wydarzeniach i robiłem to z satysfakcją. Nawet, jeżeli jedyne co dostałem w zamian to koszulka i dwa kawałki pizzy za stanie przez 3 dni na nogach, w weekend, z własnym sprzętem i własnym transportem przysporzyło mi to dużo radości i satysfakcji. Bardzo dobrze, że UM dokłada do tej imprezy. Im więcej pieniędzy, tym większa, lepsza i głośniejsza impreza i reklama dla miasta. Ty nie wiesz, nie byłeś, nie widziałeś, ale już przykleiłeś łatkę z napisem hucpa? To wystarczy, żeby wyciągnąć wnioski, jakim człowiekiem jesteś.
Szyderca... przemyśl swoje zbyt szybkie wnioski i analizuj wielopłaszczyznowo, widziałem i czytałem i to mi wystarczy, nie musze być tam 300 godzin aby wyrazić swoje zdanie. Impreza jest banalna, nudna, chaos, mało reprezentatywne to jest dla miasta. Elbląg to 100 tysięcy innych ludzi i zaręczam, że nawet połowa ludzi nie wie o tej imprezie i nie uczestniczy, więc nie podniecaj się. Wyciagam swoje wnioski i wiem jakim ty jesteś człowiekiem, obrońca imprezy haha. Każdy mierzy swoją miarką to w co wierzy. twoja ocena mojej osoby mnie zupełnie nie interesuje. Nie pozdrawiam!
@KapitanSzyderca - Ty chyba nie rozumiesz o co tym Twoim adwersarzom chodzi. Ludzie nie maja zaufania do władzy, bo widza jak władza demoralizuje i wodzi na pokuszenie. Krecenie wałków to w naszej kochanej ojczyżnie chleb powszedni, a kreowanie na świeckich świętych tez stało się modne. Szantażowanie publiki tekstami rodem z dekalogu nie robi dobrego wrazenia, tak jak łatwe ocenianie z powodu różnicy poglądów. Wolontariat to chwalebne zajecie ale jak trzeba ogłaszać szczegóły to juz mniej. W sumie to chciałbym żeby było fajnie i koncertowo. W końcu jestem stąd.
@KapitanSzyderca - Brawo a nie tylko sama krytyka wiecznych maruderów na wszystko !!!