UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Daj spokój. Przecież to typowi ujadacze. Nie ważne jaki temat, ważne, żeby się do UM przyczepić. I gwoli wyjaśnienia, osoba, do której też się tak mocno próbują przyczepić, odkąd pracuje w UM, nie jest już prezesem stowarzyszenia, właśnie z uwagi na ten konflikt interesów.

KapitanSzyderca

Anuluj