UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bronię i będę bronił każdego, któremu chce się w tym mieście robić coś dla innych. Z zamiłowania i pasji, a jeżeli przy okazji coś na tym zarobi, albo chociaż nie będzie musiał dokładać ze swoich, to nie mam z tym żadnego problemu. Sam osobiście poświęcałem swój czas i środki w zupełnie innych wydarzeniach i robiłem to z satysfakcją. Nawet, jeżeli jedyne co dostałem w zamian to koszulka i dwa kawałki pizzy za stanie przez 3 dni na nogach, w weekend, z własnym sprzętem i własnym transportem przysporzyło mi to dużo radości i satysfakcji. Bardzo dobrze, że UM dokłada do tej imprezy. Im więcej pieniędzy, tym większa, lepsza i głośniejsza impreza i reklama dla miasta. Ty nie wiesz, nie byłeś, nie widziałeś, ale już przykleiłeś łatkę z napisem hucpa? To wystarczy, żeby wyciągnąć wnioski, jakim człowiekiem jesteś.
KapitanSzyderca