A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jakby co to oni tylko wykonywali rozkazy t....
@KapitanSzyderca - Gościu ochłoń! Kto tu pluje jadem i obraża innych? Zobacz jakiego słownictwa używasz w swoich wypowiedziach. Zresztą Twoje wpisy są wszystkie do siebie podobne.
Juz drugi raz czytam o imprezie z lekko przesadzonym tytułem gdzie wylicza się gatunki muzyki, a o najważniejszym, czyli kto ? ani słowa. Czy miesiąc z haczykiem to nie czas na ujawnienie nazw wykonawców ? Poważne kapele bukuje sie na trochę dłużej niż miesiąc przed koncertem.
Amfiteatr na Dolince wyremontowany i co, tam nie będzie imprez ?
@BumCykCyk,danadana - Nie po to remontowali żeby teraz ktoś piachu naniósł. Amfiteatr ma ładnie wygladać.
Do redakcji. Proszę o kontakt z tym stowarzyszeniem aby móc zaproponować wykonawcę o muzycznej renomie w klimatach synthwave oraz pop. Są świetni i zagrają bez problemu. Zapewniam że zagraja po kosztach.
PO rażka! Uśmiechniety wafel zagryzający korniszonem prynce pollo dojeżdzający na imprezy telekomunikacją miejską :) tyle o nich
Kabaret. To klasyczna ustawka w czystej postaci.. Nie sposób traktować tego pomysłu poważnie.
Zabawa chłopczyka z przerośniętym ego.
Stowarzyszenie nie występowało do UM o dofinansowanie tylko składało projekty do BO. Głosowali mieszkańcy i to oni wybierali. Miasto do tego projektu BO ogłasza przetarg zgodnie z prawem. Możesz do jego realizacji przystąpić Ty, firma wujka, agencja ze Szczecina, każdy. Miasto nie blokuje możliwości realizacji przez inne firmy nic to stowarzyszenie. To że ktoś ze stowarzyszenia pracuje w UM? Każdy gdzieś pracuje. Jakie to ma znaczenie? Blokuje komuś możliwość organizacji ?