UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Daj spokój. Przecież to typowi ujadacze. Nie ważne jaki temat, ważne, żeby się do UM przyczepić. I gwoli wyjaśnienia, osoba, do której też się tak mocno próbują przyczepić, odkąd pracuje w UM, nie jest już prezesem stowarzyszenia, właśnie z uwagi na ten konflikt interesów.
KapitanSzyderca