UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak to miasto ma się rozwijać, tętnić życiem, ściągać turystów, być znośnym kiedy wszelkie próby zrobienia "czegoś", wydarzenia, fajnej inicjatywy, ciekawej mikro inwestycji, spotyka się z taką goryczą. Szacun, że tym ludziom, od kilku dobrych lat, mimo wszystko chce się coś robić. Założę się też, że większość tych kwaśnych komentarzy piszą osoby, które na co dzień, na ulicy szeroko uśmiechają się do tych, których tu hejtują. He he, nieźle smutne żyćko macie.