UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To że założyciel stowarzysznie nie jest już jego prezesem to było oczywista oczywistość! Bo kazdy by zauwazył powiazania prawne! On zrzekł się prezesury ale oddłałto w ręcek ludzi z którymi to zakładał, prezesikiem zostął jego kolega, skarbnikiem chyba jest jego nowa dziewczyna (o ile nie zmieniał jej jak kolejnej pracy czy żony), kolesie są w stowarzyszeniu więc on nie musi byc i tak zrobią wszystko to co ona im powie albo skonsultuje. Nie wierze, że on w ogóle nie działa z Co jest z wolnej stopy? Udaje łupca i 100 metrów dalej do nich krzyczy? Nie wiem nie widziałem nie chodze na te hucpę a Ty znajomku szyderco kapitanie wiadomo ze jesteś od nich z Co jest albo z nimi sympatyzujesz bo bronisz ich jak niepodległosći a jestes żałosny. Jeśluj UM robi coś źle to zawsze nalezy to wytknąc!