UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
To że założyciel stowarzysznie nie jest już jego prezesem to było oczywista oczywistość! Bo kazdy by zauwazył powiazania prawne! On zrzekł się prezesury ale oddłałto w ręcek ludzi z którymi to zakładał, prezesikiem zostął jego kolega, skarbnikiem chyba jest jego nowa dziewczyna (o ile nie zmieniał jej jak kolejnej pracy czy żony), kolesie są w stowarzyszeniu więc on nie musi byc i tak zrobią wszystko to co ona im powie albo skonsultuje. Nie wierze, że on w ogóle nie działa z Co jest z wolnej stopy? Udaje łupca i 100 metrów dalej do nich krzyczy? Nie wiem nie widziałem nie chodze na te hucpę a Ty znajomku szyderco kapitanie wiadomo ze jesteś od nich z Co jest albo z nimi sympatyzujesz bo bronisz ich jak niepodległosći a jestes żałosny. Jeśluj UM robi coś źle to zawsze nalezy to wytknąc!