UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, kilka osób a nawet jedna może zgłosić projekt i zbierać podpisy, promować projekt i zdobyć dużą liczbę głosów w BO pozwalającą na wygranie. Nie musi rejestrować potem firmy czy stowarzyszenia może zrobić to przed lub jeszcze kilka dobrych lat wcześniej. I może stanąć do przetargu. Jak się nikt nie zgłosi to może być jedynym podmiotem który stanął do przetargu. No i oczywiście wszytyyystko Wam za darmo robia, wszystko, wszyściutko, bo przecież w Elblągu wszyscy powinni za darmo pracować żeby nikt złego w Porteliku nie napisał bo będzie chryja ze ktoś pracuje tutaj za pieniądze. Wszystko powinno być darmowe. Żebyście mogli oszczędzać na piwo grilla nowe dresy itp.