Wybrany wątek opinii
skoro tak pilnujecie rozrywki w tym skansenie to dlaczego nie iinformowaliscie o przetargu
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Informowali
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
To nie jest strona UM ani BiP, żeby informować tu o wszystkich przetargach. Wiadomo, że twoją intencją nie jest żal, o to, że nie złożyłeś oferty, bo żadnej byś nie złożył. Intencją jest zwyczajne ujadanie i próba wmówienia opinii publicznej, że to wszystko, to tajne przez poufne kolesiostwo. Jesteś zwyczajnym nieudolnym sygnalistą, który nie ma żadnych podstaw do zarzucania jakichkolwiek nieprawidłowości, ale dalej będzie nieudolnie próbował. Tak mają ludzie, którym w życiu nic nie wyszło, niczego nie osiągnęli, ale bolą ich strasznie osiągnięcia innych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
6
@KapitanSzyderca - Gościu ochłoń! Kto tu pluje jadem i obraża innych? Zobacz jakiego słownictwa używasz w swoich wypowiedziach. Zresztą Twoje wpisy są wszystkie do siebie podobne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@KapitanSzyderca - Brawo a nie tylko sama krytyka wiecznych maruderów na wszystko !!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3